„Leśni Ludzie” należący do V KDH „Dzieci Pioruna” im. ks. Jana Ignacego Skorupki.

  • Franciszek Baraniuk – „Pawik” *
  • Ryszard Białas – „Słowik”
  • Juliusz Danek – „Mewa Smigła”
  • Tadeusz Florkowski – „Łoś”
  • Antoni Gryglowski – „Puchacz Krzywodziób” *
  • Ryszard Jezierski – „Bóbr”
  • Antoni Karnasiewicz – „Rączy Borsuk” *
  • Wiesław Konior – „Szary Żbik”
  • Zygmunt Król – „Puszczyk”
  • Tytus Kurzawiński – „Ryś Włodarz”
  • Stanisław Mazur – „Foka Węźlarz” *
  • Stanisław Mazurek – „Żuraw”
  • Andrzej Müller – „Sokół” *
  • Wiesław Nalepa – „Jeleń” *
  • Zbigniew Nalepa – „Czarny Jastrząb” *
  • Stanisław Okoń – „Sumak Śmiały” *
  • Eugeniusz Pyzik – „Chytry Lis” *
  • Janusz Razowski – „Lis Chytry”
  • Zygmunt Rykiert – „Czapla Długonoga”
  • Witold Sadowicz – „Świstak”
  • Zbigniew Stańda – „Żbik” *
  • Antoni Szpakowski
  • Jerzy Skorek – „Głuszec Leśny” *
  • Zdzisław Tarkowski – „Czarny Bocian” *
  • Andrzej Wadowski – „Bóbr” *
  • Wojciech Wasiak – „Chytry Wilk” *
  • Janusz Weiss – „Niedźwiedź” *
  • Stanisław Wojas – „Ryś”
  • T. Kapusta – „Czapla”

„Leśni Ludzie” ze Szczepu 5 KDH „Dzieci Pioruna” im. Tadeusza Kościuszki.

  • Białecki Zbigniew – „Orzeł Skrzydlaty”
  • Bień Artur – „Sokół”
  • Błaszczak Jan – „Kozioł Górski”
  • Bolek Antoni – „Dromader Biały” *
  • Burzyńska-Pryka Irena – „Rybitwa”
  • Chęciński Janusz – „Żółw”
  • Ciszowski Stanisław – „Chrząszcz”
  • Czuba Leszek – „Szczygieł
  • Dutkowski Leszek – „Dzięcioł”
  • Dyląg-Urbańska Elżbieta – „Sarna”
  • Dyląg Maria – „Łasiczka Troskliwa”
  • Dyląg Zygmunt – „Chomik Skrzętny” *
  • Gaczorek Andrzej – „Ryś Wytrwały”
  • Gerhardt Ryszard – „Mors Silny”
  • Iwasiów-Kasprzak Marta – „Pszczółka”
  • Janas-Szumny Barbara – „Sowa”
  • Kamisiński Adam – „Antylopa Skoczna”
  • Kmiecik Andrzej – „Daniel Czujny”
  • Koth Franciszek – „Grzechotnik”
  • Kozioł Marek – „Rogacz”
  • Krasnowski Ryszard – „Słowik”
  • Kubarek-Nałęcz-Koczanowicz Elżbieta – „Kukułka” *
  • Kuźmiński Bogusław – „Nietoperz Gaduła” *
  • Kucharski Witold – „Bizon Mocny”
  • Lach Władysław – „Pancernik” *
  • Lorenc Mirosław – „Borsuk”
  • Łanuszka Andrzej – „Paw Krzykliwy”
  • Łodzińska Iwona – „Pszczółka”
  • Michniak Władysław – „Kret”
  • Misiewicz Piotr – „Pingwin”
  • Prokopczuk Stanisław – „Bawół”
  • Pryka Henryk – „Chart”
  • Puchacka Urszula
  • Punzet Roman – „Żuraw”
  • Sosnal-Kmiecik Barbara – „Synogarlica Płochliwa”
  • Trzepla Urszula – „Sroka”
  • Turakiewicz Mieczysław – „Kormoran Nurkujący”
  • Walewski Robert – „Szop Bystry”
  • Wilk Zbigniew – „Tarpan”
  • Wojas Stanisław – „Ryś”
  • Wołosewicz Jan – „Gronostaj” *
  • Wyjadłowski Stefan – „Pająk”

„Leśni Ludzie” ze Szczepu 5 KDH „Wichry” im. hm. Stanisława Okonia.

  • Adrian Maciej – „Bielik Oddany”
  • Balicki Filip – „Struś Opiekun”
  • Baranowska Anna – „Sowa Leśna”
  • Bąkowska Ewa – „Wiewiórka Troskliwa” *
  • Boberska Maria – „Wiewiórka Sprytna”
  • Borys-Michalik Katarzyna – „Łasica”
  • Bulga Zbigniew – „Bawół”
  • Chmielewska-Synowska Katarzyna – „Orka”
  • Chyczyńska Małgorzata – „Ważka Radosna”
  • Cięszka Krystyna -”Mrówka Pracowita”
  • Czarniecka Agnieszka – „Foka Łagodna”
  • Czarniecki Tadeusz – „Pingwin Szlachetny”
  • Czarny Agnieszka – „Pszczółka”
  • Czerniak Aleksandra – „Dzierlatka”
  • Czuchaj Hanna – ” Sowa”
  • Danielak Tomasz – „Jastrząb”
  • Drath Justyna – „Okapi”
  • Dulińska Dorota – „Kozica”
  • Dulińska – Bochonko Katarzyna – „Mangusta”
  • Faryna Elżbieta – „Pliszka”
  • Ficek Mirosław – „Rekin”
  • Ficek Radosław – „Muflon”
  • Frankowska Karolina – „Wilga Ambitna”
  • Frankowski Mateusz – „Kumak Pomocny”
  • Frankowski Paweł – „Nosorożec”
  • Friediger Jerzy – „Łoś Rogaty”
  • Gajewski Leszek – „Lampart Zwinny”
  • Gas Jerzy – „Rosomak Drapieżny”
  • Gaweł Michał – „Fenek Roztropny”
  • Gawlicka Grażyna – „Wydra”
  • Gil Krzysztof – „Drozd Uczynny”
  • Giletycz Sławomir – „Łoś Skuteczny”
  • Górecka Julia – „Wapiti Pomocna”
  • Górniak Jakub – „Niedźwiedź”
  • Griesgraber – Ficek Anna – „Alpaka Gospodarna”
  • Gryglowska – Klimczak Ewa – „Pantera Drapieżna”
  • Hajos Wiesław – „Żuraw Rozważny”
  • Has Dominika – „Panda”
  • Hausner Piotr – „Cietrzew Stanowczy”
  • Hausner Wojciech – „Gniewosz Wytrwały”
  • Hobot-Lisiecka Barbara – „Sójka Gaduła”
  • Homiński Bartłomiej – „Puszczyk Przyjaciel”
  • Huszczo Romuald – „Mors Biały”
  • Jackowski Wojciech – „Bizon Siłacz”
  • Jagiełło Henryk – „Orzeł Morski”
  • Janusz Tomek – „Koziorożec”
  • Jażdżyńska – Motak Joanna – „Czubatka Radosna”
  • Kachlik-Halik Anna – „Sarenka Skrzętna”
  • Kądziołek Agnieszka – „Pekari Ostoja”
  • Kądziołek Marek – „Orlik Bojowy”
  • Kolka Wojciech – „Słoń Wytrwały”
  • Kołton Katarzyna – „Smużka”
  • Kotońska Joanna – „Badia”
  • Kowalczyk Paweł – „Kos Piewca”
  • Kowalska Katarzyna – „Koszatka”
  • Koźbiał Maria – „Kraska”
  • Kramarczyk Bartosz – „Byk”
  • Kurowski Marian – „Tukan”
  • Kwaśny Adam – „Tur Brodaty”
  • Lankosz Izabella – „Łabędzica Wyniosła”
  • Lisiecka-Majda Elżbieta – „Zebra”
  • Lisiecki Paweł – „Bóbr Krzykliwy”
  • Lubieniecka Aleksandra – „Kobra”
  • Ludwig Paweł – „Gepard Wierny”
  • Łomnicki Mirosław – „Tygrys”
  • Łubieńska – Orkisz Weronika – „Kakadu”
  • Łucka Julia – „Lisica”
  • Marek-Kwinta Magdalena – „Mewa Łagodna”
  • Matuszek Ewa – „Nandu”
  • Michalik Justyna – „Gwanako Życzliwa”
  • Michalik Szymon – „Renifer Zawzięty”
  • Michta Piotr – „Wombat”
  • Mołodecka Anna – „Puma Drapieżna” *
  • Musiałowicz Agnieszka – „Pustułka Wytrwała”
  • Niemiec ( Nowak ) Renata – „Wilczyca”
  • Niemiec Iga – „Puma”
  • Niemiec Igor – Kangur”
  • Obryk Matylda – „Płomykówka”
  • Ochab-Kowalska Małgorzata – „Panda”
  • Ostasz-Frett Grażyna – „Lama Szlachetna”*
  • Palej Mariusz – „Kuna”
  • Paszek-Bulga Bożena – „Antylopa”
  • Paszek- Napierała Dorota – „Przepiórka Radosna”
  • Pelc Stanisław – Wielbłąd”
  • Pluta-Zachwieja Katarzyna – „Czapla”
  • Praszałowicz Michał – „Rosomak”
  • Pucek Krzysztof – „Świstak Milczący”
  • Radkiewicz Piotr – „Marabut”
  • Rogowski Wojciech – „Ryś”
  • Sabal Barbara – „Owca Wrażliwa”
  • Skóra Katarzyna – „Jaskółka”
  • Skóra Mariusz – „Lemur Wnikliwy”
  • Sokół Jakub – „Opos”
  • Solarz Agata – „Bogatka”
  • Stabrawa Anna – „Myszka” *
  • Stachura Michał – „Koala Wędrowiec”
  • Staszczyński Adam – „Wilk Gospodarny”
  • Staszczyński Marian – „Kangur” *
  • Swat Damian – „Chart”
  • Szumilas Paweł – „Suseł”
  • Tokarski Wojciech – „Żubr Rączy”
  • Tomiczek Wiesław – „Tarpan”
  • Waluga-Ludwig Elżbieta – „Gazela Spokojna”
  • Wawrzynowicz Grażyna – „Kotka”
  • Wiertek Andrzej – „Jak”
  • Wierzewska-Kowalczyk Anna – „Norka Opiekunka”
  • Wilk Zbigniew – „Tapir Mocny”
  • Witczyńska Agnieszka – „Popielica”
  • Witek Mariusz – „Żółw”
  • Wites Marek – „Sęp”
  • Wolska Aneta – „Orzesznica”
  • Zachwieja Andrzej – „Dzięcioł”
  • Zaionc Marek – „Bóbr”
  • Zakrzewski Wojciech – „Żbik”

* – Członkowie Kręgu, którzy odeszli na wieczną wartę